O nás

Společnost GARANCE BRNO, s. r. o. vznikla 25. března roku 1994.

Naší hlavní činností je poskytování ekonomického a technického poradenství v oboru prádelenství a čistírenství, posudková činnost pro prádelny a čistírny, vedení účetnictví pro prádelny a čistírny, realizace dražeb v oboru prádelenství a čistírenství a rovněž realizace vzdělávacích aktivit na míru pro management prádelen a čistíren.

Máme dlouholeté teoretické i praktické zkušenosti v těchto oborech, sledujeme také aktuální vývoj a spolupracujeme s nejvýznamnějšími českými i zahraničními organizacemi, které v oboru prádelenství a čistírenství působí, např. Asociace prádelen a čistíren, Textilní zkušební ústav, Sotex Ginetex CZ atd.

Jednatelem společnosti je Ing. Milan Venclík, který se specializuje především na poradenství v oblasti ekonomického a technického zhodnocení prádelen a čistíren, a to včetně nemocničních, např. Fakultní nemocnice v Motole. Ing. Milan Venclík byl několik let také prezidentem Asociace prádelen a čistíren a v současné době je čestným prezidentem této asociace.

Díky našemu dlouholetému působení v oboru známe vzdělávací potřeby zaměstnanců i potřeby zaměstnavatelů, kteří prakticky nemají možnost získat kvalifikované zaměstnance, neboť příslušné učební obory již zanikly. Jako firma máme zkušenosti s realizací menších projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojů, někteří členové realizačního týmu však mají i zkušenosti s řízením projektů OP VK.

V současné době pracují na projektu „Tvorba vzdělávacích programů pro prádelenství a čistírenství“ pod záštitou Olomouckého kraje.

 

Komentáře jsou uzavřeny.